Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

MATERAC SEN MARZEŃ LIGHT - DWUWARSTWOWY

Nowy produkt

Komfort i wygoda połączone z odpowiednią twardością materaca to elementy warunkujące zdrowy sen. Ich odpowiednią równowagę gwarantuje nasz dwuwarstwowy materac, o średniej twardości.

Podstawową warstwę materaca stanowi 15-centymetrowa pianka wysokoelastyczna  HR, która dzięki odpowiednim nacięciom zapewnia 7 stref twardości.

Więcej szczegółów

1 235,00 zł

40 szt.

- +

 
Więcej informacji

Komfort i wygoda połączone z odpowiednią twardością materaca to elementy warunkujące zdrowy sen. Ich odpowiednią równowagę gwarantuje nasz dwuwarstwowy materac, o średniej twardości.

 

Podstawową warstwę materaca stanowi 15-centymetrowa pianka wysokoelastyczna  HR, która dzięki odpowiednim nacięciom zapewnia 7 stref twardości.

Warstwę wierzchnią materaca stanowi 5-centymetrowa pianka termoelastyczna VISCO.

Pianki HR oraz VISCO z jednej strony zapewniają wygodę, z drugiej natomiast gwarantują odpowiednią twardość, dzięki której materac stanowi idealną podporę dla kręgosłupa.
W zależności od preferencji użytkownika istnieje możliwość odwrócenia go na bardziej lub mniej twardą stronę. Ponadto podczas zmian pozycji snu przez jedną osobę, druga osoba, leżąca obok, nie odczuwa dyskomfortu. Materac jest zatem idealnym rozwiązaniem zarówno dla pojedynczych użytkowników, jak również dla par.

 

Każdy materac dostępny w naszej ofercie posiada pokrowiec ALOE VERA, o właściwościach pielęgnacyjnych, nawilżających, antybakteryjnych, regeneracyjnych i uelastyczniających skórę, a także wspomagających ukrwienie. Pokrowiec jest obustronnie pikowany antyalergiczną owatą 300g/m2. Posiada zamek rozdzielczy, dzięki któremu można go swobodnie zdjąć z materaca i wyprać w temperaturze nie przekraczającej 40oC.

Skład materiału: 35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu.

 

PIANKA WYSOKOELASTYCZNA HR

Gwarantuje idealne podparcie dla kręgosłupa. Stanowi podstawę dla pianki termoelastycznej. Posiada dużą wytrzymałość i elastyczność, a dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu poprzez nacięcia posiada 7  stref komfortu, gwarantując perfekcyjne dopasowanie materaca do kształtu ciała klienta.

 


PIANKA TERMOELASTYCZNA VISCO

W odpowiedzi na ciepło pochodzące z ciała użytkownika zwiększa swoją elastyczność, dzięki czemu dostosowuje się do jego kształtów. Po zmianie pozycji przez użytkownika stopniowo odkształca się, wracając do pierwotnego położenia. Doskonale sprawdza się w przypadku dolegliwości bólowych kręgosłupa, a dzięki odporności na bakterie, roztocza i inne czynniki chorobotwórcze wzbudza sympatię alergików.

 

7 STREF TWARDOŚCI MATERACA

Rolą materaca jest dopasowanie się do kształtu ciała klienta w taki sposób, aby mógł stanowić właściwą podporę dla całej sylwetki. Jest to możliwe dzięki podziałowi na 7 stref, które w materacach piankowych, dostępnych w naszej ofercie, powstają na skutek konturowania, czyli odpowiednich nacięć pianki.

1)      STREFA GŁOWY – średnio-twarda, usytuowana po dwóch stronach materaca. Poprawia krążenie krwi.

2)      STREFA BARKÓW – średnio – twarda, stanowi podporę dla barków, ramion oraz górnych odcinków kręgosłupa. Rozluźnia oraz odpręża mięśnie w okolicy szyi i barków.

3)      STREFA LĘDŹWIOWA – średnio – twarda, bardziej elastyczna, stanowi podporę dla talii. Rozluźnia mięśnie przykręgosłupowe i poprawia krążenie krwi.

4)      STREFA MIEDNICY – średnio – twarda, największa strefa materaca, stanowi jego środek, będąc podporą dla miednicy. Podtrzymuje zatem najcięższą część naszego ciała.

5)      STREFA UD – twardsza, stanowi podporę dla ud.

6)      STREFA ŁYDEK – bardziej elastyczna, zapewnia swobodny przepływ krwi.

7)      STREFA STÓP – średnio – twarda, zapewnia komfort stopom.

 

 

WKŁAD

- po jednej stronie 15-centymetrowa warstwa pianki wysokoelastycznej HR,

- po drugiej stronie 5-centymetrowa warstwa pianki termoelastycznej VISCO

TWARDOŚĆ

średni (H2)

POKROWIEC

Aloe Vera

WYSOKOŚĆ

21 cm (razem z pokrowcem)

GWARANCJA

10 lat

 
Opis
MateracDwuwarstwowy
TwardośćŚrednia
 
Wysyłka
Paczkomaty InPost - płatności online
Czas dostawy: 2 - 3 dni robocze
Najlepsza cena i szybkość
10,00 zł
Kurier DPD - płatność online
Czas dostawy: 2 - 3 dni robocze
14,00 zł
Kurier DPD (duży gabaryt) - płatność online
Czas dostawy: 2 - 3 dni robocze
25,00 zł
Kurier DPD - za pobraniem
Czas dostawy: 2 - 3 dni robocze
25,00 zł
Kurier DPD (duży gabaryt) - za pobraniem
Czas dostawy: 2 - 3 dni robocze
35,00 zł

8 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

QR code

Menu

Porównaj 0